27 September, 2023 - 20:06

Φύλαγαν το … καλό για το τέλος Κηφισιά και Λαμία

Θρίλερ ξανά στην Καισαριανή! Η Λαμία βρέθηκε κοντά σε μια πολύ δύσκολη νίκη με το γκολ του Ακούνια στο 85' όμως η ψυχωμένη Κηφισιά με ένα απίθανο γκολ του Λούμορ στο τέταρτο λεπτό των καθυστερήσεων, έφερε το ματς στα ίσα και πήρε σημαντικό βαθμό για την 6η αγωνιστική της Stoiximan Super League (1-1).

Απόλυτη... μοιρασιά στο ματς, καθώς οι δυο ομάδες είχαν από ένα ημίχρονο, ένα δοκάρι και μια... γκολάρα. Στην 9η θέση της βαθμολογίας ανέβηκε η Λαμία που έφερε την τρίτη της φετινή ισοπαλία, την στιγμή που η Κηφισιά έμεινε στους πέντε βαθμούς και την ενδέκατη θέση.