Φάτε μάτια ψάρια!
Φουλ δράση στο αθλητικό μενού του Π-Σ-Κ και των επόμενων ημερών
NOVASPORTS
Παρασκευή 5-5-2023
15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Λα Βουέλτα ΓΥΝΑΙΚΕΣ | 5ο Ετάπ Eurosport2
15:30 Αγώνες πυγμαχίας ONE Friday Fights 15 Novasports5
19:30 2.Bundesliga – 31η αγωνιστική: Αμβούργο-Πάντερμπορν Novasports5
19:45 Playmakers, Α’ μέρος Novasports Prime
20:30 The Betsson Matchday Preview (M) Novasports3
20:00 EuroLeague Playoffs – 4ος αγ. (εάν χρειαστεί): Ζάλγκιρις Κάουνας-Μπαρτσελόνα Novasports4
20:45 EuroLeague Playoffs – 4ος αγώνας (εάν χρειαστεί): Φενέρμπαχτσε-Ολυμπιακός Novasports Prime
21:00 ΓΚΟΛΦ Eurosport2
21:30 Bundesliga – 31η αγωνιστική: Λεβερκούζεν-Κολωνία Novasports2
21:30 Serie B – 36η αγωνιστική: Περούτζια-Κάλιαρι Novasports Start
22:00 LaLiga SmartBank – 39η αγωνιστική Αλαβές – Γρανάδα Novasports1
22:45 Playmakers, Β’ μέρος Novasports Prime
Σάββατο 6-5-2023
09:00 ΤΡΙΑΘΛΟ Eurosport2
11:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γκραν Πρι Μορμπιχάν ΓΥΝΑΙΚΕΣ Eurosport1
14:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Ιταλίας ΑΝΔΡΕΣ | 1ο Ετάπ Eurosport1
15:00 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ ΚΑΤΑΛΩΝΙΑ | 1ος ΑΓΩΝΑΣ Eurosport2
16:00 ΦΟΡΜΟΥΛΑ Ε ΜΟΝΑΚΟ | ΑΓΩΝΑΣ Eurosport2
16:00 Matchday Live Novasports Prime
16:00 Premier League Kick Off (M) Novasports Premier League
16:30 Matchday Live Λεπτό προς Λεπτό Novasports Prime
16:30 Bundesliga: Φράιμπουργκ-Λειψία Novasports3
16:30 Bundesliga: Χόφενχαϊμ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης Novasports4
16:30 Bundesliga: Άουγκσμπουργκ-Ουνιόν Βερολίνου Novasportsextra2
16:30 Bundesliga: Χέρτα Βερολίνου-Στουτγκάρδη Novasports6
16:30 Bundesliga: Γκλάντμπαχ-Μπόχουμ Novasports News
17:00 Premier League – 35η αγωνιστική: Μάντσεστερ Σίτι-Λιντς Γιουνάιτεντ Novasports Premier League
17:00 Premier League – 35η αγωνιστική: Τότεναμ-Κρίσταλ Πάλας Novasports5
17:00 Premier League: Μπόρνμουθ-Τσέλσι Novasports2
17:00 Premier League: Γουλβς-Άστον Βίλα Novasports Start
18:00 Ligue 1 – 34η αγωνιστική: Νις-Ρεν Novasportsextra1
19:00 Matchday Live Novasports Prime
19:15 Jupiler Pro League – Play Offs, 2η αγωνιστική: Κλαμπ Μπριζ-Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ Novasports1
19:30 Bundesliga: Βέρντερ Βρέμης-Μπάγερν Μονάχου Novasports3
19:30 WTA 1000 Mutua Madrid Open – Τελικός Novasports6
19:30 Premier League: Λίβερπουλ-Μπρέντφορντ Novasports Premier League
19:45 Eredivisie – 31η αγωνιστική: Σπάρτα Ρότερνταμ-Άιντχοφεν Novasports Start
20:00 ΓΚΟΛΦ Eurosport2
20:00 Ligue 1: Ρενς-Λιλ Novasports4
20:00 Stoiximan Super League Playouts, 6η αγωνιστική: ΠΑΣ Γιάννινα-Αστέρας Τρίπολης Novasports Prime
20:00 Stoiximan Super League Playouts: Ατρόμητος-Παναιτωλικός Novasports2
21:30 2. Bundesliga: Ντάρμσταντ-Ζανκτ Πάουλι Novasports3
22:00 Η Ώρα των πρωταθλητών Novasports Prime
22:00 Eredivisie: Άγιαξ-Άλκμααρ Novasports1
22:00 Ligue 1: Λανς-Μαρσέιγ Novasports4
Κυριακή 7-5-2023
13:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Ιταλίας ΑΝΔΡΕΣ | 2ο Ετάπ Eurosport1
13:20 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ ΚΑΤΑΛΩΝΙΑ | 2ος ΑΓΩΝΑΣ Eurosport2
14:00 Ligue 1: Ανζέ-Μονακό Novasports Prime
14:30 2.Bundesliga: Νυρεμβέργη-Καϊζερσλάουτερν Novasports3
15:30 Eredivisie: Εξέλσιορ-Φέγενορντ Novasports2
16:00 Αναρρίχηση Eurosport2
17:05 ΜΟΤΟΚΡΟΣ ΙΣΠΑΝΙΑ | 2ος ΑΓΩΝΑΣ, MX2 Eurosport2
18:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ ΙΣΠΑΝΙΑ | 2ος ΑΓΩΝΑΣ, MXGP Eurosport2
18:00 Premier League The Show Novasports Premier League
18:05 Ligue 1: Λιόν-Μονπελιέ Novasports2
18:30 Bundesliga: Ντόρτμουντ-Βόλφσμπουργκ Novasports3
18:30 Premier League: Νιούκαστλ-Άρσεναλ Novasports Premier League
19:00 Pre Game Show Άρης-ΑΕΚ Novasports Prime
19:30 Jupiler Pro League – Play Offs Αντβέρπ – Γκενκ Novasports Start
20:00 ΓΚΟΛΦ Eurosport2
20:00 Stoiximan Super League – Playoffs, 9η αγωνιστική: Άρης-ΑΕΚ Novasports Prime
20:30 Premier League The Show Novasports Premier League
21:00 Premier League: Γουέστ Χαμ-Μάντσεστερ Γ. Novasports Premier League
21:45 Ligue 1: Τρουά-Παρί Σεν Ζερμέν Novasports2
22:15 Η Ώρα των πρωταθλητών, B’ μέρος Novasports Prime
Δευτέρα 8-5-2023
12:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Ιταλίας ΑΝΔΡΕΣ | 3ο Ετάπ Eurosport1
17:00 Premier League: Φούλαμ-Λέστερ Novasports Premier League
19:30 Premier League: Μπράιτον-Έβερτον Novasports Premier League
20:00 Monday Football Club Novasports Prime
22:00 Premier League: Νότιγχαμ Φόρεστ-Σαουθάμπτον Νοvasports Prime
22:00 La Liga 2: Εϊμπάρ-Λας Πάλμας Novasports Start
00:00 Premier League The Show Novasports Prime
COSMOTE TV
Παρασκευή 05.05.23
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
01.00 Ρασίνγκ Κλουμπ-Φλαμένγκο, Copa Libertadores, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
03.00 Ντεφένσα-Πενιαρόλ, Copa Sudamericana, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
04.00 Golden State Warriors-Los Angeles Lakers, Western Conference Semifinals, Game 2 LIVE COSMOTE SPORT4HD
12.25 ERC Κανάριες Νήσοι, SS2 Galdar LIVE COSMOTE SPORT5HD
13.20 ERC Κανάριες Νήσοι, SS3 Tejeda LIVE COSMOTE SPORT5HD
14.10 ERC Κανάριες Νήσοι, SS4 Santa Lucia LIVE COSMOTE SPORT5HD
17.00 ATP Masters 1000 Mutua Madrid Open, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
19.00 Γκαζιαντέπ-Αναντολού Εφές, Turkish Basketball Super League, 28η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
19.00 Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Άντερλεχτ, UEFA Futsal Champions League, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT9HD
21.00 ATP Masters 1000 Mutua Madrid Open, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
22.00 MCP 12 Winmasters (MMA Challenge Pro) REC COSMOTE SPORT7HD (01.04)
22.00 Πάλμα-Μπενφίκα, UEFA Futsal Champions League, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT9HD
22.15 Κάζα Πία-Πορτιμονένσε, Liga Portugal Bwin, 31η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
22.30 Εκπομπή «Game R1» COSMOTE SPORT1HD
Σάββατο 06.05.23
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
02.30 Philadelphia 76ers-Boston Celtics, Eastern Conference Semifinals, Game 3 LIVE COSMOTE SPORT4HD
05.00 Phoenix Suns-Denver Nuggets, Western Conference Semifinals, Game 3 LIVE COSMOTE SPORT8HD
15.30 Τόφας-Νταρουσάφακα, Turkish Basketball Super League, 28η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
16.00 Μίλαν-Λάτσιο, Serie A, 34η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
16.20 ERC Κανάριες Νήσοι, SS11 Arucas LIVE COSMOTE SPORT5HD
16.30 ATP Masters 1000 Mutua Madrid Open, Τελικός Διπλού LIVE COSMOTE SPORT6HD
17.10 ERC Κανάριες Νήσοι, SS12 Moya – Valleseco LIVE COSMOTE SPORT5HD
19.00 Ρόμα-Ίντερ, Serie A, 34η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
19.00 ERC Κανάριες Νήσοι, SS13 San Mateo 2 – Valsequillo Power Stage LIVE COSMOTE SPORT5HD
19.15 Εκπομπή «Pregame ΠΑΣ Λαμία-Λεβαδειακός» LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.15 Εκπομπή «Pregame ΟΦΗ-Ιωνικός» LIVE COSMOTE SPORT2HD
20.00 ΠΑΣ Λαμία-Λεβαδειακός, Stoiximan Super League, Playouts, 6η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
20.00 ΟΦΗ-Ιωνικός, Stoiximan Super League, Playouts, 6η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
21.45 Κρεμονέζε-Σπέτσια, Serie A, 34η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
22.00 Εκπομπή «Postgame ΠΑΣ Λαμία-Λεβαδειακός» LIVE COSMOTE SPORT1HD
22.00 Εκπομπή «Postgame ΟΦΗ-Ιωνικός» LIVE COSMOTE SPORT2HD
22:30 Miami Heat-New York Knicks, Eastern Conference Semifinals, Game 3 LIVE COSMOTE SPORT4HD
22.30 Μπενφίκα-Μπράγκα, Liga Portugal Bwin, 31η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
23.00 Ρεάλ Μαδρίτης-Οσασούνα, Copa del Rey, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT8HD
Κυριακή 07.05.23
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
03.30 Los Angeles Lakers-Golden State Warriors, Western Conference Semifinals, Game 3 LIVE COSMOTE SPORT4HD
05.00 UFC 288: Αλτζαμαίν Στέρλινγκ-Χένρι Σεχούντο, ΗΠΑ, Νιού Τζέρσι LIVE COSMOTE SPORT8HD
13.30 Αταλάντα-Γιουβέντους, Serie A, 34η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
13.30 Ρεάλ Μαδρίτης-Μάλαγα, ACB Liga Endesa, 31η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
14.00 SkyBet EFL League One, 46η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
15.00 Φούσε Βερολίνου-Φλένσμπουργκ, LIQUI MOLY Bundesliga Handball, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
16.00 Τορίνο-Μόντσα, Serie A, 34η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
16.15 Χαρτς-Σέλτικ, cinch Scottish Premiership, 34η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
18.00 Εκπομπή «Super League Sportshow» LIVE COSMOTE SPORT1HD
18.00 UEFA Futsal Champions League, Τελικός 3ης Θέσης LIVE COSMOTE SPORT9HD
19.00 Νάπολι-Φιορεντίνα, Serie A, 34η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
19.30 Εκπομπή «Grand Prix» LIVE COSMOTE SPORT5HD
19.30 ATP Masters 1000 Mutua Madrid Open, Τελικός Μονού LIVE COSMOTE SPORT6HD
19.30 Μπασκόνια-Γκραν Κανάρια, ACB Liga Endesa, 31η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
20.00 Εκπομπή «Super League Sportshow Λεπτό προς Λεπτό» LIVE COSMOTE SPORT1HD
20.00 Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός, Super League, Playoffs, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
20.00 Βόλος ΝΠΣ-ΠΑΟΚ, Stoiximan Super League, Playoffs, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
21.00 UEFA Futsal Champions League, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT9HD
21.45 Λέτσε-Ελλάς Βερόνα, Serie A, 34η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
22.00 Εκπομπή «Super League Sportshow» LIVE COSMOTE SPORT1HD
22.30 Philadelphia 76ers-Boston Celtics, Eastern Conference Semifinals, Game 4 LIVE COSMOTE SPORT4HD
22.30 Πάσος Φερέιρα-Σπόρτινγκ Λισαβόνας, Liga Portugal Bwin, 31η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
Δευτέρα 08.05.23
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
03.00 Phoenix Suns-Denver Nuggets, Western Conference Semifinals, Game 4 LIVE COSMOTE SPORT4HD
14.30 SkyBet EFL League Two, 46η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
17.00 SkyBet EFL Championship, 46η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
17.00 SkyBet EFL Championship, 46η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
19.00 Αρμάνι Μιλάνο-Σάσαρι, Lega Basket Serie A, 30η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT4HD (07.05, 19.00)
19.00 Εκπομπή «Topspin» LIVE COSMOTE SPORT6HD
19.00 Αλ Νασρ-Αλ Καλίγ, Roshn Saudi League, 26η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
19.30 Ουντινέζε-Σαμπντόρια, Serie A, 34η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
19.30 Έμπολι-Σαλερνιτάνα, Serie A, 34η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD
21.00 Ντοκιμαντέρ: Black Flame Rising ep.01 COSMOTE SPORT1HD
21.00 Φαμαλικάο-Σάβες, Liga Portugal Bwin, 31η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
21.30 Αλ Ίτιχαντ-Άμπχα, Roshn Saudi League, 26η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
21.45 Σασουόλο-Μπολόνια, Serie A, 34η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
23.00 Εκπομπή «Στο Πλεχτό» COSMOTE SPORT2HD
23.15 Αρούκα-Πόρτο, Liga Portugal Bwin, 31η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD
ΟPΕΝ
Σάββατο - Kυριακή 06-07/05/23
13:40 Open Sports
Kontra Channel
07/5/23
15.00 Mατς play -offs
ART
Σάββατο -Κυριακή 06-07/5/23
16.30 BET Weekend
ΑCΤΙΟΝ 24
Kυριακή 07/5/23
22:30 Betarades
ANT1/ANT1 PLUS
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 05/05
21.00 Ελεύθερες Δοκιμές 1 (ΑΝΤ1+)
00.30 Ελεύθερες Δοκιμές 2 (ΑΝΤ1+)
ΣΑΒΒΑΤΟ 06/05
19.30 Ελεύθερες Δοκιμές 3 (ΑΝΤ1+)
23.00 Κατατακτήριες Δοκιμές (ΑΝΤ1+)
ΚΥΡΙΑΚΗ 07/05
21.45 «Formula 1 Show» (ΑΝΤ1, ΑΝΤ1+)
22.30 Αγώνας (ΑΝΤ1, ΑΝΤ1+)
Μετά τη λήξη του αγώνα «Formula 1 Show» (ΑΝΤ1+)
ΕΡΤ
Κ. Στουρνάρας