Φάτε μάτια ψάρια!!!
Φουλ δράση στο αθλητικό μενού του Π-Σ-Κ και των επόμενων ημερών.
NOVASPORTS
Παρασκευή 28 Ιανουαρίου
03:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | Τελικός (Eurosport1)
04:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | Τελικός (Eurosport1)
05:30 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | Ημιτελικός (Eurosport1)
10:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | Ημιτελικός (Eurosport1)
11:20 ΔΙΑΘΛΟ Άρμπερ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
14:20 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ζέεφελντ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
14:50 ΔΙΑΘΛΟ Άρμπερ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
15:20 ΣΝΟΥΚΕΡ Ευρωπαϊκή Σειρά | Μάστερς Γερμανίας | (Eurosport2)
16:30 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ζέεφελντ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
16:50 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Βίλινγκεν | MIXED (Eurosport1)
18:00 Ευρωλίγκα: Ούνιξ Καζάν-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports4)
18:50 ΦΟΡΜΟΥΛΑ Ε Ντιρίγια | 1ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
19:25 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Βίλινγκεν | Προκριματικά ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
20:00 Playmakers, Α’ μέρος (Novasports Prime)
20:00 Ευρωλίγκα: Μονακό-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports5)
20:20 ΣΑΪΚΛΟ-ΚΡΟΣ : ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (Eurosport2)
20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ Ευρωπαϊκή Σειρά | Μάστερς Γερμανίας (Eurosport1)
21:00 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Μπασκόνια (Novasports Prime)
21:30 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-Άλμπα Βερολίνου (Novasports4)
21:30 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Ζαλγκίρις Κάουνας (Novasports Start)
21:45 EFL Championship 29η αγωνιστική: Χάντερσφιλντ-Στόουκ (Novasports2)
22:00 Γαλλικό Κύπελλο Φάση των «16»: Ναντ-Μπρεστ (Novasports1)
22:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
23:00 Playmakers, Β’ μέρος (Novasports Prime)
Σάββατο 29 Ιανουαρίου
10:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | Τελικός (Eurosport1)
11:20 ΔΙΑΘΛΟ Άρμπερ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
12:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Γκάρμις Παρτενκίρχεν | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport2)
13:15 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | Τελικός (Eurosport1)
14:20 ΔΙΑΘΛΟ Άρμπερ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport2)
15:15 ΣΝΟΥΚΕΡ Ευρωπαϊκή Σειρά | Μάστερς Γερμανίας (Eurosport2)
15:50 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ζέεφελντ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
16:30 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Βίλινγκεν | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
17:00 EFL Championship: Φούλαμ-Μπλάκπουλ (Novasports2)
18:50 ΦΟΡΜΟΥΛΑ Ε Ντιρίγια | 2ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
19:00 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA: Duke-Louisville (Novasports5)
19:30 EFL Championship: Πιτέρμπορο-Χάντερσφιλντ (Novasports Prime)
19:30 Γαλλικό Κύπελλο Φάση των «16»: Ρενς-Μπαστιά (Novasports2)
20:15 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ Κορτίνα ντ'Αμπρέτσο | Άνδρες και γυναίκες (Eurosport2)
20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ Ευρωπαϊκή Σειρά | Μάστερς Γερμανίας (Eurosport1)
21:00 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 18η αγωνιστική: Βίρτους Μπολόνια-Κρεμόνα (Novasports4)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports Prime)
22:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος 25η αγωνιστική: Οβιέδο-Αλμερία (Novasports1)
22:00 Γαλλικό Κύπελλο Φάση των «16»: Μαρσέιγ-Μονπελιέ (Novasports3)
22:25 ΣΑΪΚΛΟ-ΚΡΟΣ ΣΑΪΚΛΟ-ΚΡΟΣ : ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (Eurosport2)
23:40 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
Κυριακή 30 Ιανουαρίου
01:00 Kentucky-Kansas (Novasports4)
06:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | Τελικός (Eurosport1)
10:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | Τελικός (Eurosport1)
10:50 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Βίλινγκεν | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport2)
12:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Γκάρμις Παρτενκίρχεν | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport2)
14:15 ΔΙΑΘΛΟ Άρμπερ | MIXED (Eurosport1)
14:30 Βελγικό πρωτάθλημα 25η αγωνιστική: Σεν Ζιλουάζ-Άντερλεχτ (Novasports3)
15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα 20η αγωνιστική: ΠΑΣ Γιάννινα-Απόλλων Σμύρνης (Novasports Prime)
15:20 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ζέεφελντ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
15:30 EFL Championship: Ντέρμπι-Μπέρμιγχαμ Σίτι (Novasports2)
16:10 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Βίλινγκεν | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
16:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γκραν Πρι Λα Μαρσεγέζ ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
17:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports Prime)
17:00 Βελγικό πρωτάθλημα: Γάνδη-Αντβέρπ (Novasports3)
18:00 EFL Championship: Κάρντιφ-Νότιγχαμ Φόρεστ (Novasports2)
18:30 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Αρμάνι Μιλάνο-Φορτιτούντο Μπολόνια (Novasports4)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός (Novasports Prime)
19:30 Γαλλικό Κύπελλο Φάση των «16»: Μπερζεράκ-Σεντ Ετιέν (Novasports1)
20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ Ευρωπαϊκή Σειρά | Μάστερς Γερμανίας (Eurosport1)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports Prime)
22:00 Γαλλικό Κύπελλο Φάση των «16»: Λανς-Μονακό (Novasports1)
22:00 Βελγικό πρωτάθλημα: Κόρτραϊκ-Κλαμπ Μπριζ (Novasports3)
22:25 ΣΑΪΚΛΟ-ΚΡΟΣ : ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (Eurosport2)
Δευτέρα 31 Ιανουαρίου
21:45 Monday Football Club (Novasports Prime)
22:00 Β’ Κατηγορία Ισπανικού πρωταθλήματος: Ίμπιζα-Σαραγόσα (Novasports1)
22:15 Γαλλικό Κύπελλο Φάση των «16»: Παρί Σεν Ζερμέν-Νις (Novasports2)
COSMOTE TV
Παρασκευή 28.01.22
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
02.00 2022 NBA ALL-Star Game Starters and Team Captains LIVE COSMOTE SPORT7HD
02.30 Philadelphia 76ers-Los Angeles Lakers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
02.30 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
16.30 Ισλανδία-Νορβηγία, Men’s EHF Euro 2022, Τελικός 5ης Θέσης LIVE COSMOTE SPORT6HD
19.00 Ισπανία-Δανία, Men’s EHF Euro 2022, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
21.00 World Athletics Indoor Tour, Init Meeting, Καρλσρούη LIVE COSMOTE SPORT9HD
21.30 Γαλλία-Σουηδία, Men’s EHF Euro 2022, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
22.30 Εκπομπή «Game R1» COSMOTE SPORT1HD
Σάββατο 29.01.22
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
02.30 Charlotte Hornets-Los Angeles Lakers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
03.00 Memphis Grizzlies-Utah Jazz, NBA Regular Season (NBA TV) LIVE COSMOTE SPORT7HD
05.30 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
13.00 Εκπομπή «Sportshow» LIVE COSMOTE SPORT1HD
14.00 Εκπομπή «Pregame Παναθηναϊκός-Αστέρας Τρίπολης » LIVE COSMOTE SPORT1HD
14.00 Εκπομπή «Pregame ΠΑΣ Λαμία-ΟΦΗ» LIVE COSMOTE SPORT3HD
14.30 Ρος Κάουντι-Ρέιντζερς, cinch Scottish Premiership, 24η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
15.00 Παναθηναϊκός-Αστέρας Τρίπολης, Super League Interwetten, 20η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
15.00 ΠΑΣ Λαμία-ΟΦΗ, Super League Interwetten, 20η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
16.30 Εκπομπή «Pregame Ιωνικός-Ατρόμητος » LIVE COSMOTE SPORT2HD
17.00 Εκπομπή «Postgame Παναθηναϊκός-Αστέρας Τρίπολης » LIVE COSMOTE SPORT1HD
17.00 Εκπομπή «Postgame ΠΑΣ Λαμία-ΟΦΗ» LIVE COSMOTE SPORT3HD
17.00 Μπούρσασπορ-Καρσίγιακα, ING Basketball Super League, 19η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
17.15 Ιωνικός-Ατρόμητος, Super League Interwetten, 20η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.15 Εκπομπή «Postgame Ιωνικός-Ατρόμητος » LIVE COSMOTE SPORT2HD
21.30 World Athletics Indoor Tour, Millrose Games, Νέα Υόρκη LIVE COSMOTE SPORT9HD
Κυριακή 30.01.22
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
02.30 Philadelphia 76ers-Sacramento Kings, NBA Regular Season (NBA TV) LIVE COSMOTE SPORT7HD
03.30 Golden State Warriors-Brooklyn Nets, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
05.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
13.30 Μπιλμπάο-Μάλαγα, ACB Liga Endesa, 15η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
14.00 Εκπομπή «Pregame Παναιτωλικός-Άρης » LIVE COSMOTE SPORT2HD
15.00 Παναιτωλικός-Άρης, Super League Interwetten, 20η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
16.30 Εκπομπή «Pregame ΑΕΚ-Βόλος ΝΠΣ » LIVE COSMOTE SPORT1HD
16.30 Men’s EHF Euro 2022, Τελικός 3ης Θέσης LIVE COSMOTE SPORT6HD
17.00 Εκπομπή «Postgame Παναιτωλικός-Άρης » LIVE COSMOTE SPORT2HD
17.00 Κάλεβ-Λοκομοτίβ Κουμπάν, VTB United League, Regular Season LIVE COSMOTE SPORT7HD
17.00 Αναντολού Εφές-Φενέρμπαχτσε, ING Basketball Super League, 19η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
17.15 ΑΕΚ-Βόλος ΝΠΣ, Super League Interwetten, 20η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.00 Men’s EHF Euro 2022, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
19.15 Εκπομπή «Postgame ΑΕΚ-Βόλος ΝΠΣ » LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.30 Μπαρτσελόνα-Μπανταλόνα, ACB Liga Endesa, 17η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
20.00 Atlanta Hawks-Los Angeles Lakers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
20.00 Μπράγκα-Μορεϊρένσε, Liga Portugal Bwin, 20η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
21.30 Εκπομπή «Sportshow» LIVE COSMOTE SPORT1HD
22.30 Πόρτο-Μαρίτιμο, Liga Portugal Bwin, 20η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
22.30 Chicago Bulls-Portland Trail Blazers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT8HD
Δευτέρα 31.01.22
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
17.00 ATP 250 Open Sud de France, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT8HD
19.00 Εκπομπή «Topspin» LIVE COSMOTE SPORT6HD
20.30 ATP 250 Open Sud de France, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT8HD
21.00 Λούντβιχσμπουργκ-Γαλατάσαραϊ, FIBA Basketball Champions League, Φάση των 16, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
21.30 Εκπομπή «Sportshow» LIVE COSMOTE SPORT1HD
22.30 ATP 250 Open Sud de France, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT8HD
23.00 Εκπομπή «Στο Πλεχτό» COSMOTE SPORT2HD
ΟPEN TV
Σάββατο 29/1/22
13:40 ΟPEN SPORTS
Kυριακή 30/01/22
13:40 ΟPEN SPORTS
23:00 Τotal Football Εκπομπή
ΜΕGA
Κυριακή 30/01/22
23:50 Super Μπάλα LIVE
ΑΡΤ
Σάββατο-Κυριακή 29-30/01
15.00 Jump Shoot
16:30 bet weekend
EΡΤ
Κ. Στουρνάρας