ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΩΝ

powered by Agones.gr - livescore
Κώστας Στουρνάρας

12 January, 2018 - 04:21

Categories: 

Πανδαισία μεταδόσεων!

Απ' όλα έχει ο μπαξές στο αθλητικό μενού του Π-Σ-Κ και των επόμενων ημερών!

 

 

NOVASPORTS

 

 

 12/01

02:00 NHL, Capitals - Hurricanes (FOX Sports HD)

07:00 TENNIS: ATP Tournament in Sydney, Australia (Eurosport1/Eurosport1HD)

09:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)

10:15 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Val di Fiemme, Italy (Eurosport2)

11:30 ALPINE SKIING: World Cup in Wengen, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:00 TENNIS: ATP Tournament in Sydney, Australia (Eurosport2)

13:00 SKI JUMPING: World Cup in Tauplitz, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:00 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Val di Fiemme, Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:45 ALPINE SKIING: World Cup in Wengen, Switzerland (Eurosport2)

15:00 BIATHLON: World Cup in Ruhpolding, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:30 SNOWBOARD: FIS World Cup, USA (Eurosport2)

19:00 Eυρωλίγκα Χίμκι – Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports1HD)

19:30 Eυρωλίγκα Αναντόλου Εφές – Ερυθρός Αστέρας (Novasports3HD)

20:00 Eυρωλίγκα Ζαλγκίρις – Ουνικάχα Μάλαγα (Novasports4HD)

20:30 Super Euroleague (Νοvasports2HD)

21:30 Eυρωλίγκα Μπασκόνια – Ολυμπιακός (Νοvasports2HD)

21:45 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 20η Αγωνιστική Στρασβούργο – Γκινγκάμπ (Novasports1HD)

21:45 Championship Αγγλίας Football League 27η Αγωνιστική Σέφιλντ Γιουνάιτεντ – Σέφιλντ Γουένσντεϊ (Novasports3HD)

22:00 FREESTYLE SKIING: FIS World Cup, USA (Eurosport2) 

23:30 Super Euroleague (Νοvasports2HD)

 

13/01

01:30 NCAA College Basketball, Butler - Marquette (FOX Sports HD)

04:00 NHL, Coyotes - Oilers (FOX Sports HD)

08:30 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)

10:00 TENNIS: ATP Tournament in Sydney, Australia (Eurosport1/Eurosport1HD)

10:45 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Val di Fiemme, Italy (Eurosport2)

12:00 ALPINE SKIING: World Cup in Bad Kleinkirchheim, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:00 FREESTYLE SKIING: FIS World Cup in idre, Sweden (Eurosport2)

13:15 ALPINE SKIING: World Cup in Wengen, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:30 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup in Dresden, Germany (Eurosport2)

15:00 SKI JUMPING: World Cup in Tauplitz, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:00 Super League Σουρωτή Α.Ο Ξάνθη – Πλατανιάς (Novasports3ΗD)

15:15 BIATHLON: World Cup in Ruhpolding, Germany (Eurosport2)

16:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports2HD)

17:00 Championship Αγγλίας Football League 27η Αγωνιστική Μίντλεσμπρο – Φούλαμ (Novasports4HD)

17:00 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Val di Fiemme, Italy (Eurosport2)

17:15 Super League Σουρωτή Aπόλλων Σμύρνης – Πανιώνιος (Novasports1HD)

17:45 FORMULA E: FIA Championship in Marrakech, Morocco (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 20η Αγωνιστική Ρεν – Μαρσέιγ (Novasports3HD)

18:30 FREESTYLE SKIING: FIS World Cup, USA (Eurosport2)

19:00 NCAA College Basketball, Seton Hall - Georgetown (FOX Sports HD)

19:30 Super League Σουρωτή Λεβαδειακός – Παναθηναϊκός (Novasports2HD)

19:30 Championship Αγγλίας Football League 27η Αγωνιστική (Novasports4HD)

21:00 NCAA College Basketball, Xavier - Creighton (FOX Sports HD)

21:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 20η Αγωνιστική Μονπελιέ – Μονακό (Novasports1HD)

21:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports2HD)

22:00 SNOWBOARD: FIS World Cup, USA (Eurosport2)

23:35 NFL, Divisional Round (FOX Sports HD)

 

 

14/01

03:00 NFL, Divisional Round (FOX Sports HD)

10:45 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Val di Fiemme, Italy (Eurosport2)

11:00 ALPINE SKIING: World Cup in Wengen, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:00 ALPINE SKIING: World Cup in Bad Kleinkirchheim, Austria (Eurosport2) 

13:00 BIATHLON: World Cup in Ruhpolding, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:45 ALPINE SKIING: World Cup in Wengen, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:45 FREESTYLE SKIING: FIS World Cup in idre, Sweden (Eurosport2)

14:30 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Val di Fiemme, Italy (Eurosport2)

15:00 Super League Σουρωτή AOK – ΠΑΟΚ (Novasports2HD)

15:15 SKI JUMPING: World Cup in Tauplitz, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:15 BIATHLON: World Cup in Ruhpolding, Germany (Eurosport2)

16:00 SNOOKER: Masters in London, United Kingdom (Eurosport2)

20:00 NFL, Divisional Round (FOX Sports HD)

21:00 SNOOKER: Masters in London, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)

23:30 NFL, Divisional Round (FOX Sports HD)

16:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)

17:15 Super League Σουρωτή Αστέρας Τρίπολης - ΑΕΛ (Novasports2HD)

17:15 Super League Σουρωτή Aτρόμητος – Παναιτωλικός (Novasports3HD)

19:30 Super League Σουρωτή ΑΕΚ – ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports1HD)

21:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)

22:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 20η Αγωνιστική Ναντ – Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports2HD)

 

15/01

02:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)

02:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)

04:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)

04:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)

06:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)

06:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)

08:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)

08:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)

10:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)

10:15 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:15 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:30 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)

15:00 SNOOKER: Masters in London, United Kingdom (Eurosport2)

18:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)

19:30 Super League Σουρωτή Oλυμπιακός – Λαμία (Novasports1HD)

20:00 NHL, Bruins - Stars (FOX Sports HD)

21:00 SNOOKER: Masters in London, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)

23:30 NCAA College Basketball, Providence - Butler (FOX Sports HD) 

 

 

COSMOTE TV

 

 

 

Παρασκευή 12.01.18

02.00 Κooyong Classic Tennis, Τελικός Ανδρών LIVE COSMOTE SPORT6HD

03.00 Toronto Raptors-Cleveland Cavaliers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

04.00 Κooyong Classic Tennis, Τελικός 3ης Θέσης Ανδρών LIVE COSMOTE SPORT6HD

06.00 Κooyong Classic Tennis, Τελικός Γυναικών LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.30 Λεβερκούζεν-Μπάγερν Μονάχου, Bundesliga, 18η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.00 Χετάφε-Μάλαγα, LaLiga Santander, 19η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD 

 

Σάββατο 13.01.18

02.00 VCU-Dayton, NCAA Basketball LIVE COSMOTE SPORT7HD

03.00 Milwaukee Bucks-Golden State Warriors, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

14.00 Τζιρόνα-Λας Πάλμας, LaLiga Santander, 19η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD 

16.30 Στουτγκάρδη-Χέρτα Βερολίνου, Bundesliga, 18η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.30 Βέρντερ Βρέμης-Χόφενχαϊμ, Bundesliga, 18η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Φράιμπουργκ, Bundesliga, 18η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.30 Άουγκσμπουργκ-Αμβούργο, Bundesliga, 18η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.30 Ανόβερο-Μάιντς, Bundesliga, 18η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

17.00 Τσέλσι-Λέστερ, Premier League, 23η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

17.15 Ρεάλ Μαδρίτης-Βιγιαρεάλ, LaLiga Santander, 19η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD 

19.15 Ιστανμπούλ BBSK -Φενέρμπαχτσε, TBF Basketball Super League, 15η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.30 Τότεναμ-Έβερτον, Premier League, 23η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.30 Έιμπαρ-Ατλέτικο Μαδρίτης, LaLiga Santander, 19η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD 

19.30 Λειψία-Σάλκε, Bundesliga, 18η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.30 Γουότφορντ-Σαουθάμπτον, Premier League, 23η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (13.01 17:00)

21.30 Νιούκαστλ-Σουόνσι, Premier League, 23η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT7HD (13.01 17:00)

21.45 Ντεπορτίβο λα Κορούνια-Βαλένθια, LaLiga Santander, 19η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD 

21.45 Μπολόνια-Ρέτζιο Εμίλια, Lega Basket Serie A, 15η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.30 Μπράγκα-Μπενφίκα, Liga NOS, 18η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

23.30 Κρίσταλ Πάλας-Μπέρνλι, Premier League, 23η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (13.01 17:00)

23.45 Χάντερσφιλντ-Γουέστ Χαμ, Premier League, 23η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT8HD (13.01 17:00)

 

Κυριακή 14.01.18

00.00 Charlotte Hornets-Oklahoma City Thunder, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

13.00 Λεβάντε-Θέλτα, LaLiga Santander, 19η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD 

13.30 Γουέστ Μπρομ-Μπράιτον, Premier League, 23η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (13.01 17:00)

13.30 Μούρθια-Γκραν Κανάρια, ACB Liga Endesa, 16η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

15.30 Μπόρνμουθ-Άρσεναλ, Premier League, 23η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

15.30 Εκπομπή Pregame ΑΕΚ-Παναθηναϊκός Superfoods LIVE COSMOTE SPORT4HD

16.30 Κολονία-Γκλάντμπαχ, Bundesliga, 18η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.30 ΑΕΚ-Παναθηναϊκός Superfoods, Stoiximan.gr Basket League, 12η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

17.15 Αλαβές-Σεβίλη, LaLiga Santander, 19η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD 

18.00 Λίβερπουλ-Μάντσεστερ Σίτι, Premier League, 23η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

18.30 Εκπομπή Postgame ΑΕΚ-Παναθηναϊκός Superfoods LIVE COSMOTE SPORT4HD

19.00 Ντόρτμουντ-Βόλφσμπουργκ, Bundesliga, 18η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.00 Ολυμπιακός-Γυμναστικός Λάρισας Φάρος, Stoiximan.gr Basket League, 12η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.30 Εσπανιόλ-Μπιλμπάο, LaLiga Santander, 19η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD 

19.30 Μπαρτσελόνα-Μάλαγα, ACB Liga Endesa, 16η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

20.00 Miami Heat-Milwaukee Bucks, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

21.45 Ρεάλ Σοσιεδάδ-Μπαρτσελόνα, LaLiga Santander, 19η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD 

22.15 Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Άβες, Liga NOS, 18η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.30 New York Knicks-New Orleans Pelicans, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

 

Δευτέρα 15.01.18

20.00 Εκπομπή “TOPSPIN” COSMOTE SPORT6HD

21.00 Washington Wizard-Milwaukee Bucks, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

22.00 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Στόουκ, Premier League, 23η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.00 Μπέτις-Λεγανές, LaLiga Santander, 19η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD 

22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

23.00 Εστορίλ-Πόρτο, Liga NOS, 18η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

ΕΡΤ

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 12/01

 

 

ΕΡΤ2

 

15.30  Φάληρο-Απόλλων Α1 Πόλο Ανδρών(Ζ)

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 13/01

 

 

EΡΤ1

 

 

16.00 BASKET LEAGUE SHOW  12η Αγωνιστική

 

16.30-18.30 Παράλληλη μετάδοση:

 

«ΠΑΟΚ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ» 

 

«ΚΟΡΟΙΒΟΣ-ΚΥΜΗ»  WEB TV ΕΡΤ

 

«KΟΛΟΣΣΟΣ-ΤΡΙΚΑΛΑ» WEB TV ΕΡΤ



18:30 BASKET LEAGUE - ΑΓΩΝΑΣ  «ΛΑΥΡΙΟ-ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ» - 12η Αγωνιστική Ζωντανή μετάδοση

 

20:30 BASKET LEAGUE SHOW      11η Αγωνιστική

 

 

 

ΕΡΤ2

17:00 Ηρακλής Χαλκίδας -Κηφισιά  Volleyleague

 

 ΕΡΤ3

 

15.00 Απόλλων Πόντου-Δόξα Δράμας  Football League (Z)

 

 

KΥΡΙΑΚΗ 14/1

 

ΕΡΤ1

 

 

15.30 ΑΓΟΡ-Άρης Basketleagie Ζωντανή μετάδοση

 

22:00 Αθλητική Κυριακή

 

EΡΤ3

 

15.00 ΑΕ Καραϊσκάκη-Παναχαϊκή Football League (Z)



WEB TV ΕΡΤ

15.00 Απόλλων Λάρισας-Άρης Football League (Z)

17;00 ΠΑΟ-Νίκη Αιγινίου Volleyleague (Z)

 

 

ΣΚΑΙ



 

ΣΑΒΒΑΤΟ 13/01

 

12.00 GOAL χωρίς Σύνορα

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΉ 14/01



13.15 GOAL χωρίς Σύνορα

 

 

 

 

ΑΡΤ ΤV

 

ΣΑΒΒΑΤΟ-ΚΥΡΙΑΚΗ 13-14/01

14.00 Jump Shoot

 

16:30 bet weekend (και Κυριακή)

 

 

 

 

 

Κ. Στουρνάρας

 

kostourn@yahoo.com

olymbic idea